To był naprawdę cudowny dzień. Nasi wolontariusze szybko wykonali zlecone prace, brali aktywny udział w zajęciach terapeutycznych z hipoterapii, które jak zawsze odbywały się pod czujny okiem profesjonalnych terapeutów z Fundacji. Oczywiście oprócz prac wolontaryjnych, zajęć terapeutycznych z hipoterapii był też czas na wypoczynek i relaks. Poniżej krótka fotorelacja z tego dnia. Zdjęcia nie odzwierciadlają jak cudowna atmosfera panuje podczas zajęć. Serdecznie dziękujemy wszystkim za możliwość spędzenia czasu w Waszym towarzystwie oraz za kolejne propozycje rozszerzenia współpracy pomiędzy Fundacją, a naszym Ośrodkiem.
Opracował W.